مخازن شرکت تولیدی رادمهر پلاست از مرغوب ترین مواد اولیه تهیه میشوند و از این رو مقاومت بالایی در برابر ضربه و حرارت و سرما دارند و همچنین با جلوگیری از ورود اشعه ماورا بنفش نور خورشید باعث جلوگیری از زدن جلبک در مخزن میشود همچنین تمامی مخازن انتی باکتریال هستن و اب درون مخازن بدون بو در مدت زمان طولانی باقی میماند و ما به خودمان میبالیم که با استقبال هموطنان عزیزمان در جنوب کشور که با مشکلات کمبود اب مواجهه هستن روبه رو شده ایم و در حال حاظر چندین نمایندگی فعال را در جنوب کشور داشته باشیم تا بتوانیم با کیفیتی عالی ذره ایی از رنجهایشان را که بر اثر کمبود اب متحمل میشوند را کاهش دهیم

شماره تماس جهت سفارشات   09131593608 و  03535204004  و 03535204006

خزانات شرکة Radmehr Plast Manufacturing Company مصنوعة من أجود المواد الخام وبالتالی فهی تتمتع بمقاومة عالیة للصدمات والحرارة والبرودة کما تمنع دخول الطحالب فی الشمس وتمنع الطحالب من الاصطدام بالخزان وکذلک جمیع الخزانات المضادة للبکتیریا تظل المیاه فی الخزانات عدیمة الرائحة لفترة طویلة ونحن فخورون باستقبال مواطنینا الأعزاء فی جنوب البلاد الذین یواجهون مشاکل نقص المیاه ولدینا الآن عدة وکالات نشطة فی جنوب البلاد. حتى نتمکن من تقلیل مقدار المعاناة التی یعانون منها بسبب نقص المیاه بجودة ممتازة

أرقام الاتصال للطلبات 09131593608 و 03535204004 و 03535204006 

The tanks of Radmehr Plast Manufacturing Company are made of the highest quality raw materials and therefore have a high resistance to impact, heat and cold, and also prevent the entry of algae in the sun, preventing algae from hitting the tank. Also, all antibacterial tanks The water in the tanks remains odorless for a long time and we are proud to have welcomed our dear compatriots in the south of the country who are facing water shortage problems and now have several active agencies in the south of the country. So that we can reduce the amount of suffering they suffer due to lack of water with excellent quality Contact

numbers for orders 09131593608, 03535204004 and 03535204006 

http://www.radmehrplast.com/

شرکت رادمهر پلاست حامی مردمان مناطق محروم در زمینه اب اشامیدنی

مخزن های چند لایه پلی اتیلن انتی باکتریال رادمهر پلاست

رانندگان حرفه ایی و با تجربه در حمل مخازن رادمهر پلاست در کل کشور

the ,of ,and ,مخازن ,  ,جنوب ,in the ,of the ,the country ,the tanks ,plast manufacturing ,plast manufacturing company ,radmehr plast manufacturing

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بوک ترنس NEVER SAY NEVER پژوهشگر رباتیک و بیوالکترونیک آشنایی با افت شنوایی و کم شنوایی و کاربرد های سمعک سوره بروج و نقض کامل قانون جذب بیا تو فیلم بهترین های نت میناکاری خلانلو هستم! Geosolutions